Kiedy zacząć detox?

Czujesz się zmęczony lub wyczerpany?

Masz kłopoty z zasypianiem, koncentracją i wykonywaniem efektywnej pracy?

Czujesz się źle fizycznie – nie masz siły, jesteś wyczerpany?

W Twoim menu jest dużo żywności przetworzonej, fast food i alkoholu?

Codzienne wstawanie z łóżka to dramat?

Twoja talia znacznie się powiększyła?

Cierpisz na nieżyt nosa i katar sienny?

Brzuch masz ciągle nadęty, czujesz się jak bomba gazowa?

Jesteś notorycznie zły i niezadowolony?

Jeśli na powyższe pytania wydają Ci się dziwnie znajome, możesz mieć pewność, że już najwyższy czas zastosować kurację oczyszczającą.

Jeśli chcesz dokładnie określić stopień zanieczyszczenia Twojego ciała zachęcam to zrobienia quizu na toksyczność organizmu – Tutaj link do quizu.

Jedną z najprostszych metod pozwalających na określenie, czy organizm jest zanieczyszczony i wymaga detoksykacji jest test na sok z buraka.

Wypij 3 łyżki soku z buraków, jeśli mocz będzie koloru buraczkowego,tzn.,że błona śluzowa jelita przestała pełnić swoje funkcje. Sok z buraka farbuje mocz, tak samo łatwo toksyny z jelit przenikają przez ścianki zatruwając cały organizm.

Kiedy przeprowadzić kurację odtruwające?

Każde oczyszczanie organizmu wpływa dodatnio na ciało. Najlepszą porą jest przełom pór roku, czyli wiosna i jesień. Można wybrać różne odtruwające kuracje ciała w zależności od potrzeb. Po wybraniu odpowiedniego oczyszczającego programu należy mu się bezwzględnie podporządkować w 100%. Tylko wtedy można osiągnąć pełny sukces. Rozpoczynamy kurację z nastawieniem, że dla ciała i umysłu będzie to czas odpoczynku i odmłodzenia. Jeśli człowiek nastawia się, że oczyszczenie jest okresem wyrzeczeń, szanse na pełne odtrucie organizmu się zmniejszają. Każdy powinien odpowiednio nastroić własną psychikę.

Jak często powinniśmy oczyszczać organizm?

Związki toksyczne dostają się do naszego organizmu przez cały rok, ale najbardziej
wyczerpani czujemy się na przełomie pór roku, w szczególności zima/wiosna i jesień/
zima. Korzystnie byłoby zatem powtarzać kurację 4 razy w roku.

Reklamy