Woda

Water

Pij co najmniej od 8 do 10 szklanek wody dziennie I choć nie wiem jak by się ci nie chciało zrób wszystko co w twojej mocy by wypić co najmniej te 8 szklanek .

Picie wody ma istotne znaczenie w całej diecie, ponieważ pomaga wypłukać toksyny zalegających w zapasach tłuszczu oraz organach Twojego ciała.

Kiedy pic wodę?

Duża szklanka wody z cytryna powinna być pierwsza rzeczą jaka pijesz z rana, doda Ci to wiele energii I wyczyści organizm z wszystkich toksyn I odpadów jakie wytworzyły się w ciągu snu gdy twój układ trawienny rozkładał na cząsteczki wszystko co zjadłeś/łaś poprzedniego dnia.

Pij szklankę wody pol godziny przed posiłkiem ZAWSZE!!!!! Pamiętaj jak zawsze się kiedyś mówiło pij wodę przed posiłkiem to się zapełnisz I mniej zjesz? Tak bardzo jak jest to prawda nie jest to jedynym powodem dlaczego picie wody zmniejsza twój apetyt . Miedzy pierwszym kęsem jedzenia który trafia do naszego żołądka a częścią mózgu która nazywa się PODWZGÓRZE ( English: Hypothalamus) jest około 20 minut opóźnienia. Dlatego szklanka wody posłuży tu jako sygnał który przygotuje I poinformuje twoje ciało o nadchodzącym jedzeniu. Dzięki temu ominiesz te okrutne uczucie pełności które zawsze nas chwyta w momencie kiedy kończymy drugi talerz który wzięliśmy na dokładkę …nie dlatego ze byliśmy głodni tak naprawdę tylko dlatego ze nasze ciało było ponownie “ oszukane”. I zawsze wtedy czujemy się winni i źli na siebie ze nie przestaliśmy jeść po skończeniu pierwszego talerza. Sami widzicie ze nie jest to do końca nasza wina wiec wyświadczacie mi i sobie przysługę i następnym razem wypijcie szklankę wody albo dwie co najmniej 20 minut przed posiłkiem.

Absolutnie nie pij w trakcie jedzenia i godzinę po jedzeniu!!!!!!!! W trakcie jedzenia zachodzi wiele ważnych procesów w naszym organizmie . Różnorodne soki trawienne i enzymy są wydzielane w trakcie jedzenia I w momencie kiedy wypijemy wodę , coca cole czy kawę cały ten BARDZO BARDZO WAŻNY PROCES ZOSTAJE ZAKŁÓCONY, JEDZENIE NIE TRAWI SIĘ PRAWIDŁOWO , CZEŚĆ TEGO PRZEOBRAŻA SIĘ W TOKSYNY KTÓRE NIESTRAWIONE OSADZAJĄ SIĘ NA ŚCIANKACH NASZEGO JELITA I NIE SA WYDALANE NAWET PRZEZ KILKA LAT!!!!!! Jest to BARDZO WAŻNE, same odstawienie wody w trakcie posiłków I po, pomogło wielu moim znajomym zrzucić DOBRE kilka kilo i TO W BARDZO KRÓTKIM CZASIE . Powodem dlaczego pijemy wodę jest NAWADNIANIE NASZEGO ORGANIZMU A NIE jego ZATAPIANIE !!!! Dlatego odczekaj co najmniej godzinę i wtedy wypij szklankę albo lepiej dwie.


Reklamy