Plastry oczyszczające

W tematyce oczyszczania i odtruwania, poza standardowymi metodami detoxu, jak dieta, czy aktywność fizyczna, pojawiły się specjalne plastry detoksykacyjne. Producenci zapewniają, że dzięki plastrom nie tylko usuniemy z organizmu trujące toksyny przemiany materii, ale także pozbędziemy się stresu, bezsenności, astmy, nerwicy, i w zasadzie to chyba niemal każdej dolegliwości. Wygląda na lek -cud.

Jak to działa

Plastry zakładamy na noc, mają działać podczas naszego snu. Po wyjęciu plastra z opakowania jest on koloru białego. Natomiast po całonocnym działaniu na naszych stopach zmienia kolor na czarny i dodatkowo wydobywa się z nich nieprzyjemna woń – to niby te toksyny, które z nasz są wyciągane.

Zainteresowana tematyką detoksu, zaczęłam przeszukiwać internet, celem odnalezienia kilku opinii na temat cudownego działania specyfiku, w końcu detoksykacji nigdy za wiele, a takie świetne deale pozwolą mi zaoszczędzić kasę i wreszcie oczyścić organizm.

Już wyniki na pierwszej stronie google, odesłały mnie do bardzo interesującego artykułu, w którym autor opisuje efekt samodzielnie wykonanego eksperymentu na sobie i plastrach.

Producenci plastrów zapewniali, iż z czasem używania plastrów ich kolor powinien być coraz mniej czarny. Z kolei nasz autor eksperymentu nie zauważył takiego efektu. Natomiast zauważył dodatnią zależność pomiędzy czarnością plastra, a długością snu.

Coraz bardzie pojawiające się podejrzenia skłoniły autora do przeprowadzenia kolejnego eksperymentu. Tym razem postanowił zadziałać na plastry parą gotującej się wody. Wystarczyło kilka sekund, aby bielusieńkie plastry zmieniły się w znajomy czarny kolory i zaczęły wydzielać ten sam niemiły zapach.

Co na to eksperci

Wyniki eksperymentów naszego autora zostały potwierdzone przez lekarzy. jeden z nich potwierdził, iż plastry zmieniają kolor pod wpływem czynników zewnętrznych, jak powietrze, ciepło, a ten czarny kolor i odór to nie żadne toksyny z naszego organizmu. Co do poprawy samopoczucia, lepszego snu i braku bóli głowy – to już zapewne indywidualna sprawa, a najbardziej przyczyniła się efekt placebo.

Podsumowując, plastry nas nie zabija, ale tez nam w niczym nie pomogą, więc szkoda nawet tych 49 PLN z super deala.

Ostatnio super ofertę na te plastry możemy znaleźć na portalach z zakupami grupowymi, jak http://www.mydeal.pl/poznan/deal/4612/ czy http://www.godealla.pl/zakup-promocji/online/78285/49-zl-zamiast-100-zl-za-50-sztuk-lub-89-zl-zamiast-200-zl-za-100-sztuk-plastrow-oczyszczajacych-i-detoksykujacych-wysylka-gratis-oczysc-swoj-organizm?b.

Link do artykułu opisującego eksperyment z plastrami: http://doesitwork.msnbc.msn.com/_news/2008/06/19/4362048-kinoki-foot-pads-sucking-away-toxins-or-just-your-money

Reklamy